Teenused

Üldehitustööd – Pakume laias valikus üldehitustöid, nii eramute, paarismajade, rida- ja korterelamute kui garaašide ehituseks ja renoveerimiseks. Üldehitustööde hulka kuuluvad:

· Vundamendi- ja betoonitööd

· Müüritööd

· Katusetööd

· Puusepatööd

· Akende ja uste paigaldus jms.

Fassaaditööd – Omame pikaajalist kogemust puitfassaadide ehitamisel ja taastamisel. Samuti teostame krohvimistöid, paigaldame dekoratiivkive ning teeme ka plekkfassaade tööstushoonetele. Tegeleme ka majade soojustamisega.

Sisetööd – Teostame kõiki maalritöid, tapeetimistöid, paigaldame kipsplaati koos karkassiga, valmistame erinevat tüüpi lagesid (kipslaed, ripplaed, laudisega laed) ja põrandaid (parkett- ja laminaatpõrandad, betoonpõrandad, puitpõrandad) jms.

Vastavalt kliendi soovile leiame sobivaimad lahendused ja tagame kvaliteetse teostuse.

Plaatimine – Pakume kvaliteetset ja oskuslikku plaatimisteenust. Aitame mõõdistusel, vajalike materjalide ja plaatide kogusega ning anname vajadusel head nõu. Lõpptulemuseks jääb suurepäraselt plaaditud pind.

Remonditööd – Teostame nii väikse- kui suuremahulisi remonditöid eramajades, korterites, kontorites ja tööstushoonetes – vajadusel teostame lammutustööd ja ehitame uue sisu. Lisaks pakume konsultatsiooni ümberehitusega seotud küsimustes. Teostame kõiki remondiga seotud töid – märgruumide ehitus, kanalisatsiooni-, ventilatsiooni- ja torutööd. Lisaks ka elektri- ja sidetööd, akende-uste vahetus, köögimööbli paigaldus jms.

Kindlustustööd – OÜ Rismar teostab eraisikutele ja ettevõtetele kindlustusjuhtumitega seotud remonttöid. Tänaseks on remonditud üle 100 veekahjustustega korteri, eramu ja kontori Harjumaal ja Pärnumaal.